Historie

Rezervovat pobyt

Historie Mlýnu Postolov

Mlýn Postolov je soubor historických staveb, kterou dlouhá léta vlastnila rodina p. Kroulíka. Ten budovy za minulého režimu prodal JZD, jež areál využívalo jako sklady.

Bohužel JZD objektu nedávalo žádnou péči, tudíž aktuální vlastník p. Šimon ho odkoupil již ve výrazně zchátralém stavu. Poté areál prošel důkladnou rekonstrukcí, jejíž výsledek můžete posoudit ve fotogalerii.

Původní stav Mlýnu cca z první půlky minulého století na dobové malbě.

Technické zařízení původního mlýnu.

Fotografie z r. 1981 (pozn.: foceno při povodni)

Fotografie z r. 1991 (pozn.: foceno původním majitelem – p. Kroulíkem)

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová