Kudy k nám

Rezervovat pobyt

Jak se k nám dostanete?

Ubytovací a rekreační zařízení Mlýn Postolov leží mezi městy Choceň (okres Ústí nad Orlicí, vzdálenost cca 5 km / 10 min.) a Vysoké Mýto (okres Ústí nad Orlicí, vzdálenost cca 13 km / 25 min.).

Přesné zachycení polohy, vč. možnosti plánování tras, je k dispozici na Google mapách. Lokalizace pro majitele GPS je 50°1’45.34″N, 16°11’10.13″E.

Příjezd autem

Přijedete-li k nám automobilem, záchytným bodem pro všechny směry dojezdu je osada Chloumek. Dle ukazatele tedy odbočíte směrem ke Chloumku. Do Chloumku však nedojede, podle níže připojené mapy budete držet směr mírně vlevo, projedete kolem řady novostaveb a budete pokračovat po cestě dál.

Přejedete most nad železnicí a cca po 100m zatočíte doprava (pozor: v současné době je z historických důvodu cesta označena zákazem vjezdu – tento je však již neplatný). Po dalších cca 50m opět doprava – tato cesta již nemá jiný směr, cca do dvou minut dojedete k areálu Mlýnu Postolov.

Příjezd vlakem

Nechcete-li k nám cestovat autem, doporučujeme vlakové spojení. Nám nejbližší stanice se jmenuje Újezd u Chocně – navzdory názvu je výrazně blíž Postolovu než Újezdu. Od našeho areálu je vzdálena cca 500m, což je pouze několik minut chůze.

Bloudíte?

Pokud přeci jen bloudíte, nejlepší bude zavolat nám. Cinkněte, prosím, na tel. 736 780 006 (p. Šimon) – určitě Vás navedeme :-)

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová