3 pokoje x 4 lužka = 12 ubytovaných

Mlýn Postolov nabízí ubytování ve 3 nově zrekonstruovaných čtyřlůžkových pokojích (z toho vždy jedna manželská postel).

Celková kapacita ubytovacího a rekreačního zařízení Mlýn Postolov je tak 12 ubytovaných (přistýlka je řešena na vyžádání, možnost zapůjčení dětské postýlky se připravuje).

Na všech pokojích je k dispozici plně vybavená kuchyňka (elektrický sporák se sklokeramickou deskou, sada nádobí, dřez, digestoř), sociální zařízení (WC + sprchový kout), TV, úložné prostory.

Pokoj č. 1

Pokoj č. 2

Pokoj č. 3

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová