Ubytování Choceň

Rezervovat pobyt

Jedete do Chocně

Areál Mlýnu Postolov se nachází nedaleko Chocně – přesněji řečeno Postolov leží 4,7 km od Chocně, což autem zvládnete za 7 minut. Pokud tedy plánujete krátkodobý či dlouhodobý pobyt v Chocni (služební pobyt či dovolenou), zvažte jako alternativu ubytování v Mlýně Postolov.

Zcela jistě vás ubytujeme v půvabném přírodním areálu (kdo z Chocně může nabídnout totéž :) a za cenu, která široko daleko nemá konkurenci.

Na mapě označený výchozí bod „Chloumek“ se nachází v těsném sousedství areálu Mlýn Postolov.

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová