Ubytování Vysoké Mýto

Rezervovat pobyt

Jedete do Vysokého Mýta

Areál Mlýnu Postolov se nachází nejen blízko Chocně, ale rovněž nedaleko Vysokého Mýta. Z Postolova dojedete do Vysokého Mýta za 16 minut, protože vzájemná vzdálenost je pouhých 14 km. Pokud tedy plánujete navštívit Vysoké Mýto na kratší služební pobyt nebo delší dovolenou, nabízíme jako alternativu ubytování v Mlýně Postolov.

Ubytování v půvabném přírodním areálu (ani ve Vysokém Mýtě nenabídnou totéž :) za atraktivní cenu jistě stojí za zvážení.

Na mapě označený výchozí bod „Chloumek“ se nachází v těsném sousedství areálu Mlýn Postolov.

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová