Ubytování

Rezervovat pobyt

Pokoje

Pro ubytování v areálu Mlýnu Postolov jsou k dispozici 3 nově zrekonstrované pokoje, nabízející standardně 4 lůžka (z toho vždy jedna manželská postel). Celková kapacita ubytovacího a rekreačního zařízení Mlýn Postolov je tak 12 osob (přistýlka je řešena na vyžádání, možnost zapůjčení dětské postýlky se připravuje).

Stravování

Stravování je vlastní, na každém z pokojů je umístěna plně vybavená kuchyňka.

Sociální zařízení

Na každém z pokojů je k dispozici vlastní sociální zařízení: sprchový kout + wc.

Parkoviště

V areálu Mlýnu Postolov jsou k dispozici dvě krytá parkovací místa + 2 parkovací místa na volném prostranství. V případě potřeby je možné zabezpečit pro parkování další prostory.

Společné posezení u krbu

V areálu Mlýnu Postolov jsou k dispozici prostory pro společné posezení u krbu.

Půjčovna kol

Vzhledem k množství cyklostezek v okolí areálu Mlýn Postolov, připravujeme pro ubytované návštěvníky půjčovnu kol. V případě zájmu se prosím informujete na její aktuální dostupnost.

Ubytování pro handicapované

Velmi neradi, ale přesto musíme konstatovat, že ubytování pro zdravotně postižené není v areálu Mlýnu Postolov vhodné. Vzhledem k historickému rázu budovy, který bylo nutné při rekonstrukci zachovat, jsou všechny pokoje v patře. Tzn., že jediná dostupnost je po schodech, tedy bez výtahu. Omlouváme se.

Máme rádi zvířata, ale …

Ubytování v areálu Mlýnu Postolov není vhodné pro zvířata, proto prosíme: své zvířecí miláčky nechte doma. Děkujeme za pochopení.

Informace

Chcete více informací, nenašli jste odpovědi na své otázky? Kontaktujte nás, prosím, budeme se snažit být Vám nápomocni.

Kontaktní údaje

Mlýn Postolov

Jiří Šimon
mobil: 736 780 006

info@mlynpostolov.cz
www.mlynpostolov.cz

Dovolená Mlýn Postolov?

Rozhodli jste se pro dovolenou u nás? Skvělé ... Mlýn Postolov je Vám k dispozici. Napište nám, prosím, který termín je pro Vás nejlepší. Pokud bude volný - je Váš. Pakliže volný nebude, nabídneme Vám alternativní. Už se na Vás těšíme :-)

Napsali o nás

Příjemné velké pokoje, všude čisto, milý pan domácí. Okolí velmi vhodné pro pěší turistiku. Určitě se někdy vrátíme.

rodina Vargova

Byli jsme na dovolené v květnu - "chytili" jsme krásné počasí i krásně rozkvetlý areál. Moc se nám líbilo ubytování. Pro pěší i auto výlety do okolí ideální základna. Děkujeme za vzornou péči.

Radim a Jana Velátovi

Dětem se na Postolově moc líbilo, zvláště když s manželem chytaly ryby. Fajn místo pro aktivní dovolenou. Kdo nechce ležet na pláži, ale chce chodit či jezdit na kole - doporučujeme.

Ela, Šimon, Jitka a Petr Jirští

Přijeli jsme na doporučení a byli jsme velmi potěšeni. Čisté a komfortní pokoje, příjemný areál, slušné ceny. Až zase budeme chtít prožít aktivní dovolenou, přijedeme znovu. Díky.

Věra Lipová